Kuidas kasutada ELMO Renti?

 

Leia lähim auto

ELMO Rendi autod leiad meie kaardirakenduselt. Vajuta rohelisele rendipunkti ikoonile ja näed kohe millised autod on kasutamiseks valmis. Samuti näed, milline on auto aku laetuse tase protsentides. Sinised ikoonid kaardil tähistavad kohti, kuhu saad auto tagasi tuua.

 

ELMO Rendi teenust pakume hetkel Tallinnas ja Tartus. 

Broneeri

ELMO Rendi auto broneerimiseks klõpsa kaardirakendusel (veebis või nutitelefonis) rohelisele ELMO ikoonile, vali auto ja klõpsa nupule “Rendi kohe”. Reserveerime seejärel sulle auto 30 minutiks.

Korraga saab ühelt kasutajakontolt broneerida ühe auto. Seejärel saabub sulle SMS auto kasutamise juhistega.

NB! Juhul, kui sa ei alusta auto kasutamist 30 minuti jooksul, ega ole ka SMSis toodud numbril lõpetanud teenuse kasutamist, alustame rendisessiooni ajaarvestust automaatselt.

Seega, kui soovid broneeringut tühistada ilma tasusid maksmata, helista kindlasti SMSis toodud kolmandale numbrile (teenuse lõpetamine) enne 30 minuti täitumist.
 

AVA UKSED

Auto uste avamiseks vajuta ELMO Rendi veebirakenduses nuppu “Ava uksed” ja kinnita kui telefon küsib luba helistamiseks või vali uste avamise number Sulle saadetud SMS-ist. Kõned on tasuta. Mõne hetke pärast auto uksed avanevad.

 

 

 

 

 

 

Kui sa ei ole rahul auto seisukorraga (puhtus, tehniline seisund) võid rendisessiooni lõpetada 5 minuti jooksul tasuta.

SÕIDA

Oleme autosse pannud kasutusjuhendi, mis aitab sul kergemini autoga tuttavaks saada. 

Auto käivitamiseks kasuta START nuppu või keera süütevõtit. Kui oled esimest korda elektriautos, siis kindlasti võta veidi aega, et tutvuda auto kasutusjuhendiga.

Autos on ka ELMO kiirlaadimisvõrgu viipekaart. Nii saad ilma lisatasuta laadida ELMO kiirlaadijates.

ELMO autodega võid Eesti piires sõita kuhu soovid, aga palume auto tagasi tuua selle linna rendipunkti, kust sa oma sõitu alustasid. Vastasel juhul lisame tagasitoomise tasu sinu arvele.

TOO TAGASI

Sõidu lõpetamiseks palume sul auto tagasi tuua rendipunkti või allnimetatud kiirlaadijate juurde (vaata kaarti). Tallinnast renditud auto peab sõidu lõppedes jätma Tallinna rendipunkti või Ülemiste kaubanduskeskuse, Marienthali Keskuse või Sadama D-terminali kiirlaadija juurde ning Tartust renditud auto Tartu rendipunkti juurde. Vastasel juhul rakendub auto rendipunkti tagasi toomise tasu.

Kui ei õnnestu kohe õiges kohas leida autole parkimiskohta, siis katsu leida lähim võimalik parkimiskoht ja helista meie klienditeenindajale, et teatada parkimiskoht.
Ära jäta autot tasulisse eraparklasse!

Kõigile meeldib puhas auto! Palun kontrolli, et auto jääks sinust puhtaks, sest vastasel juhul lisame auto puhastamise tasu sinu arvele.

 

Sulge uksed

Kui oled sõidu lõpetanud ava mobiilis veebirakendus ja vajuta nuppu “Lõpeta teenus” või helista teenuse lõpetamise numbril sulle saadetud SMSis.

Rendisessiooni lõpetamisel kontrolli, et auto mootor oleks välja lülitatud.

Täname sind teenuse kasutamise eest!

Meil on alati hea meel kuulda sinu arvamust ELMO Rendi kohta. Ootame sinu tagasisidet e-posti aadressil rent@elmo.ee  

Sinu mobiiltelefon on ühtlasi ka auto võti, millega saad alustada auto rentimist ning avada ja sulgeda uksi.

Viis põhitegevust nutitelefoniga 

 • Leia kaardilt lähim auto klõpsates sinu asukohale lähimale rohelisele ELMO ikoonile. ELMO Rendi veebirakendus avaneb mobiili veebibrauseris, kui lähed aadressile rent.elmo.eeMidagi täiendavalt telefoni paigaldama ei pea
 • Klõpsa seejärel auto lingile, et avada tellimusaken ja broneerida auto. Sinu telefon helistab nüüd esimesele numbrile. Kõne lõppedes avaneb uuesti veebirakendus.
 • Klõpsa nüüd nupule „Ava uksed“.
 • Kui soovid rendisessiooni ajal uksi sulgeda, kuid mitte veel teenuse kasutamist lõpetada klõpsa nupule „Sulge uksed“.
 • Kui soovid rendisessiooni lõpetada kliki nupule „Lõpeta teenus“.
 • 1882

  Rajati maailma esimene elektrijaam.Thomas Edison, New York

 • 1902

  Avati esimene autode masstootmisliin.Oldsmobile, Michigan

 • 1970

  Töötati välja esimene liitiumiioonaku.Binghamton University

 • 1980

  Alustas tööd esimene taastuvenergiat tootev tuulepark.New Hampsire

 • 2012

  Eesti on esimene riik maailmas, mis rajas üleriigilise elektriautode laadimisvõrgu.