Uudiskiri: Kaardid kätte!

Alates homsest saavad kiirlaadimisvõrku kasutada ainult selleks lepingu sõlminud kliendid.


Tänaseks on paigaldatud üle Eesti 145 kiirlaadijat üle Eesti ning neid on laadimiseks kasutatud üle 6500 korra, sealjuures kasutati kiirlaadijaid detsembris 41% rohkem kui novembris. Meil on hea meel, et ka kasutuslepingute sõlmimine on olnud vaatamata kiirele pühadeajale ja aastavahetusele väga aktiivne.

Alates homsest tuleb kiirlaadija käivitamiseks kasutada viipekaarti või mobiilirakendust. Viipekaardi saamiseks tuleb valida endale sobivaim hinnapakett ning sõlmida kasutusleping meie Iseteenindusveebis.

Kuna kiirlaadimise teenuse näol on tegemist üsna uudse asjaga, siis oleme alati avatud ettepanekuteks ning tagasisideks, et teenust pidevalt edasi arendada ja parandada.

Kui märkate teenuse kasutamises probleeme või soovite anda head nõu, kuidas teenust edasi arendada, soovitame kasutada Iseteenindusveebis Minu Konto all asuvat Kasutajatoe lehekülge. Nii saavad kõik teated keskselt registreeritud ja meil neid lihtsam lahendada.

Oma probleemist või ettepanekust sinna kirjutades aitad meil teenust paremaks muuta ning tagasisidest võidavad kõik teised elektriautode kasutajad. Samas on avatud ka klienditoe telefon 651 1911 (lühinumber 1911) ja e-posti aadress info.elmo@ee.g4s.com

Parkimiskorralduse muudatustest Tallinnas
Uue aasta algusega on toimunud muudatused elektriautode parkimiskorras Tallinnas.

Kui varasemalt oli tasuta parkimine elektriautodele nii südalinna kui ka kesklinna tsoonis, siis nüüdsest saab parkida tasuta ainult kesklinna tsoonis. Täpsemalt saab parkimise tsoonidega tutvuda Tallinna Transpordiameti kodulehel. http://www.tallinn.ee/est/parkimine

Omalt poolt kinnitame, et me ei toeta linnavalitsuse sellist otsust, sest see on vastuolus linna üldise poliitikaga soodustada keskkonnasõbralikku transporti. Omalt poolt seisame selle eest, et leida täiendavaid võimalusi elektriautode toetamiseks, nt tegime ettepaneku lubada saastevabad sõidukid bussiradadele. Loodetavasti realiseerub see ettepanek ka Liiklusseaduse muudatusena.


 
Särtsakat aastaalgust,
ELMO


KredEx
Hobujaama 4, 10151 Tallinn
tel:     +372 667 4142
faks:  +372 667 4101
www.kredex.ee

 • 1882

  Rajati maailma esimene elektrijaam.Thomas Edison, New York

 • 1902

  Avati esimene autode masstootmisliin.Oldsmobile, Michigan

 • 1970

  Töötati välja esimene liitiumiioonaku.Binghamton University

 • 1980

  Alustas tööd esimene taastuvenergiat tootev tuulepark.New Hampsire

 • 2012

  Eesti on esimene riik maailmas, mis rajas üleriigilise elektriautode laadimisvõrgu.